Laptop Pili

Laptop Batarya  – Laptop Pili

Laptoplarınız bir süre kullandıktan sonra batarya ve pil süresi konusunda bazı sorunlar yaşatabilir. Laptop Batarya hiç gitmiyorsa elektrik kesintilerinde veya adaptör sorunlarında cihazın ihtiyacı olan enerjiyi sağlayamazsanız ve ani kapanmalar olursa bu cihazınızın sağlıklı kullanıma engeldir. Bitik bir pil zamansız kapanmalara sebep olabilir.
Bu durumda cihazınızın pilini değiştirerek batarya kaynaklı bir çok problemin önüne geçebilirsiniz.
Bitik bir pil ve ani kapanmalar cihazınızın harddiskine zarar verebilir. Harddisk ani kapanmalar sonucu bozulabilir ve önemli datalarınız ulaşılamaz hale gelebilir. Veri kaybına yol açabilirsiniz.
Bitik bir pil sebebiyle yaşayacağınız kapanmalar cihazınızın besleme entegresine, anakartına, çipsetine , ekranına, diskine bir çok elektronik çip veya devreye zarar verebilir.

Bilgisayarınızı daha uzun süre sağlıklı kullanmak için kesinlikle sağlam bir pil ile kullanmalısınız.

Ümraniye Bilgisayar Servisi olarak her marka model bilgisayar için batarya stoğumuz mevcuttur.
Ön bilgi almak için whatsapp hattımızdan iletişim kurabilirsiniz.

Laptop Bataryası Modelleri

Ümraniye Bilgisayar servisimizden satın alabileceğiniz batarya çeşitleri arasından doğru ürünü bulmak adına cihazın tam modeli ve eğer atmadıysanız batarya tam modeline ihtiyacımız var.

Laptop Pil ve batarya
Laptop Pil ve batarya

Eski pilleri ne yapmalıyım?

Bilgisayarınızda ve elektronik cihazlarınızda kullandığınız pilleri çevreye zarar vermemek adına pil toplama merkezlerine ulaştırmanız gerekir. Piller doğada çok zor yok olur ve yok olurken çevreye çok büyük zarar verir. Dükkanımızda atık pil toplama kutusu mevcuttur. Pillerinizi geri dönüşüm için atık pil kutumuza atabilirsiniz. Eğer elinizde çok fazla pil varsa belediyenizden pillerin alınması konusunda yardım isteyebilirsiniz.

Laptop Batarya Değişimi
Uyumlu Batarya

Hangi markalara göre laptop bataryası satıyoruz?

Laptop Batarya Değişimi
Laptop Batarya Değişimi
0216 989 19 64