En Yakın bilgisayarcı

En yakın bilgisayarcı Koliva Bilgisayar,
Bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.
02164814950

02164815481

En yakın Bilgisayarcı ve Koliva Bilgisayar olarak sizlere 15 yıldır en güvenli, ekonomik ve yüksek kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman sizin için hep daha kaliteli işleri ekonomik fiyata yapmak ve güveninizi kazanabilmek olmuştur. Sizin için her zaman uzakları yakın yapmaya çalıştık ve her zaman size en yakın bilgisayarcı olmaya çalıştık.

İstanbul bilgisayar teknik servisi ( Kargo ile hizmet )

Firmamız Türkiye’nin her yerinden kargo kabul etmektedir. Her türlü laptop tamiri, masaüstü Bilgisayar tamiri, bilgisayar hızlandırma, bilgisayar satışı, Bilgisayar aksesuar satışı, tablet tamiri gibi bir çok alanda sizlere bilgisayar servisi olarak destek vermektedir. Bütün bilgisayar markalarına onarım ve parça desteğimiz vardır. Eğer İstanbul içinde ikamet etmekteyseniz cihazınızı bize getirip kolaylıkla onarımını yaptırabilirsiniz. Yerimiz Ümraniye çarşıda bulunmaktadır ve çarşı metro istasyonuna çok yakındır. Şehir dışından gelecek cihazlar için kargonuzun özenle paketlenmesi ve cihazınızın zarar görmemesi bizim için çok önemlidir cihazın paketlenen kutu içerisinde hareket etmemesi ve ekranınızın darbe almayacak şekilde özenli paketlenmesi gerekmektedir. Kargonuzun içine cihazınızdan şikayetlerinizi, ad, soyad, adres ve telefon bilgilerinizi yazmayı unutmayın. Cihazınızı göndermeden önce mutlaka bizimle iletişime geçin.

Adres bilgilerimize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bu süreçte bize sormak istediğiniz farklı konularda 0533 704 45 43 numaralı hattımızdan whatsapp yada arayarak Bilgi sahibi olabilirsiniz.

Süreç nasıl ilerler?

en yakın bilgisayarcı
EN yakın Bilgisayarcı

Sürecimiz şu şekilde ilerlemektedir cihazınız kargo yolu ile yada kendiniz getirdiğinizde sizin için cihaz bilgilerinizin,sorunlarının bulunduğu bir form doldurulur cihazınız ve aksesuarları sizin bilgilerinizin bulunduğu etiketler ile özenle etiketlenir daha sonra teknik servisimize alınarak çalışma arkadaşlarımız tarafından 24 saat içinde sorunu tespit edilip size sorun hakkında ve fiyat hakkında Bilgi verilir siz onaylarsanız cihazınız onarılır ve daha sonra size ulaştırılma aşamasına geçilir. Mağazamız 7/24 güvenlik kameraları ile kayıt altındadır. Siz ve Cihazlarınız bizim için değerlisiniz cihazlarınızı güvenilir ellere emanet etmeniz için kargo firmaları ile uzakları yakın yaptık sizin için en yakın bilgisayarcı olduk.

0216 989 19 64