Laptop alan yerler

Laptop alan yerler arasında kaybolmayın,
Laptop satmak için hemen numaraya tıklayıp zahmetsizce
0533 704 45 43 )  whatsapp üzerinden cihazın fotoğraf ve özellik gönderin fiyat verelim..

7/24 yazabilirsiniz. İlk fırsatta cevaplayacağız. ( Lütfen Sadece yazınız ve dönüşümüzü bekleyiniz, ilk fırsatta mutlaka cevap vereceğiz. Anlayışınız için teşekkürler.)

Teknoloji ilerledikçe yeni ürünleri takip etmek adına sürekli alım yapıyoruz. Yaşam alanlarımızda gereksiz yer kaplayan eski ürünleri değerinde satmak ve paraya çevirmek isterseniz ikinci el ürün alımı yapıyoruz.


İkinci el ürün alım sürecimiz şu şekilde ilerliyor;

  • 05337044543 Nolu whatsapp numaramıza cihazınızın fotoğraflarını ve özelliklerini gönderiyorsunuz.
  • Yetkili arkadaşlar ürünü inceleyip size ön fiyat bilgisi veriyorlar. (Ör : Bu ürünü 1300 ile 1600 lira arasında alabiliriz.)
  • Bu fiyat aralığı sizin için uygunsa net fiyatı belirlemek için cihazınızı servisimize alıyoruz, arkadaşlar gerekli testleri yaparak ürüne ödeyebileceğimiz net rakamı ortaya çıkarıyorlar. Fiyat belirlerken ürünün kozmetik durumu, cihaz parçalarının yorgunluğu , ürünün piyasası gibi etkenler göz önünde bulundurulup size ödenecek net rakam çalışılır.
  • Testler yoğunluğumuza ve cihazın durumuna göre 3-5 saat sürebilir.
  • Rakamı onaylarsanız , aynı gün elden veya vereceğiniz banka hesabına gönderilir.

İstanbul İkinci El Laptop Alan Yerler

İkinci el laptop alımı konusunda sizin  için en önemlisi çalıştığınız firma ve kalitesidir.  Sizi memnun etmeyecek rakamlar veya ürününüze kötü kalitesiz eski ürün muamelesi yapılması gibi durumlara düşmemek için ikinci el bilgisayar alımı konusunda tecrübeli piyasaya hakim ekibimiz sizi memnun edecek fiyat aralığında çalışacaktır.

ÖNEMLİ BİR HATIRLATMA
Elektronik cihazlar aldığımız günün değerine göre çok fazla değer kaybederler. Birkaç ay önce 2000 Liraya aldığınız cihaz bugün 1000 lira belki daha az bir değerde olabilir. Lütfen teknolojinin hızla ilerlediğini ve daha ulaşılabilir hale geldiğini unutmayın. Teknolojik ürünlerin değer kazanmanın aksine sürekli değer kaybettiklerini bilerek araştırmanızı yapınız.
Elektronik cihaz satarken piyasadaki ikinci el satış sitelerinde gördüğünüz fiyatlar satılamayan ürünlerin fiyatlarıdır. 500 liralık cihaza 3000 lira fiyat yazmanın önünde hiçbir engel yoktur. Ve maalesef satılıp giden ürünlerin fiyatlarını orada görmek mümkün değildir. Bunu da göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

laptop alan yerler
laptop alan yerler

Bilgisayar alımlarında doğru bir alım yapmak ve özelliklerinin iyi olması önemlidir. Bu sayede bilgisayar uzun süre boyunca rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu noktada bilgisayar alımları için sıfır ya da ikinci el alım yapmaya karar vermeniz önemlidir. İkinci el alım riskli gibi gelse de doğru kullanılmış iyi model de bir bilgisayarı daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. Özellikle ikinci el bilgisayarlar doğru elde ise güven duyarak alım yapabilirsiniz. Ümraniye Bilgisayar servisi olarak sizler için en güvenilir adres olmaya her zaman devam ederek ikinci el bilgisayar alımlarında da tüm işlemleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyor. Laptop alan yerler arasına adını yazdıran firmamız bu süreci en iyi şekilde yönetmektedir.

İstanbul laptop alanalr

İstanbul ve çevresinde çoğu nokta ve bilgisayarcı ikinci el bilgisayar kabulü yapmamaktadır. Satış ve sonrası gibi durumlarda firmalar bilgisayarlar üzerinde bakım ve onarım gibi etmenleri yapmamaları nedeniyle bu işlemi kabul etmez. Ancak bilgisayarınızı satmak istediğiniz takdirde Laptop alan yerler arasında en güvenilir ve doğru adres olarak firmamızı seçebilirsiniz. Firmamız ürünlerinizi gerekli piyasa durumuna, kullanım süresine ve bilgisayarın durumuna göre alım yapmaktadır. Bu noktada karşılıklı olarak doğru bir ürün alışverişi yapılabilmektedir.
Ümraniye Bilgisayar servisi olarak Laptop alan yerler arasında yer almak yalnızca bilgisayarları almak ile başlamamaktadır. Sürecimiz bu noktadan sonra hızlı bir şekilde başlamaktadır.

laptop alan yerler

İkinci el bilgisayar alımları sonrası kullanılabilir olan bilgisayarlar için onarım ve bakım gibi işlemleri yapıyoruz. Bu sayede bilgisayarın içerisinde arızalanan ya da toz gibi nedenlerle arıza gösteren bir durum var ise bunların kontrolleri ekibimiz tarafından yapılıyor. Kontrol ve bakım işlemlerinde profesyonel bir sistem izleyerek, kullanılan tüm ürünlerimizi en kaliteli malzemelerden seçiyoruz. Bu sayede ürün alımından sonra müşterilerimiz için daha güvenli bir kullanım ortamı oluşturuyoruz. Laptop alan yerler arasında adımızın olması ile birlikte artık kullanımı yapılamayacak olan bilgisayarları tespit ediyor ve sağlam parçalarını alarak gerek var ise tamir ediyoruz. Bu süreçlerde her zaman oldukça dikkatli bir şekilde işlemlerimizi sürdürüyoruz.

Laptop satmak

Ümraniye Bilgisayar Servisi olarak her geçen gün büyüyen firmamız İstanbul içerisinde hizmet vermektedir. Ürünlerimizden, satış politikamıza kadar her zaman müşteri haklarını ve memnuniyetini gözeten bir sistem üzerinden çalışma yapıyoruz. İkinci el bilgisayar alımında da sizler için süreci en kolay hale getirerek çalışıyoruz. Firma olarak her zaman kalite ve güvenden yana bir politika izleyerek, işimizi en iyi noktalara taşımayı hedefliyoruz. Laptop alanlar arasında müşterilerimize en iyi hizmeti veren firmalardan biri olmak için her geçen gün daha da işimize sarılıyoruz. Firma olarak destek ve şikayet gibi konularda sizleri dinleyerek, gerekli süreçleri başlatıyoruz. Bizleri müşteri hattımızdan istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

0216 989 19 64