Ümraniye Bilgisayar Servisi

Ümraniye Bilgisayar Servisi 0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden cihazın fotoğraflarını gönderip bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz;

0216 481 49 50
0216 481 5 481

Bilgisayar Tamir Servisi

Bilgisayarlarımızın günlük yaşantımızda yeri git gide daha da büyüyor. Yeni bir ev kurarken bile diğer beyaz eşya listesinin yanında artık BİLGİSAYAR da var. Hayatımızın her alanına gire bu muhteşem makinelerle daha fazla vakit geçirdikçe arıza ve kaza (kırılma düşme vs) durumları eskiye oranla daha da artıyor. Mesai saati ve sonrasında da bolca vakit geçirdiğimiz bilgisayarın çoğu zaman ekstra ilgi ve bakıma ihtiyacı olabiliyor. Birlikte uzun zaman geçirdiğiniz bilgisayarınızı her servise güvenerek bırakamayabilirsiniz. Ümraniye Bilgisayar Tamir Servisi olarak Biz 2005 yılından bugüne kadar Ümraniye bölgesinde bilgisayar servisi hizmeti veriyoruz. Ümraniye Bilgisayar Servisi Google yorumlarımız en hızlı ulaşabileceğiniz referansımızdır.

Ümraniye Bilgisayar Servisi olarak cihazınızla ilgili size fiyat ve işlem bilgisi vermeden ve onay almadan hiç bir işlem yapmıyoruz.

Ümraniye Bilgisayar Servisi , Bilgisayar Tamir Süreci

Bilgisayar servisi sürecimiz şu şekilde ilerliyor;

 • Arıza veya parça ihtiyacı her ne olursa olsun cihaz servise gelmeden herhangi bir işlem yapamıyoruz. Öncelikle cihazınızı servisimize elden veya kargo ile gönderiyorsunuz.
 • Ümraniye Bilgisayar Servisi ürün kabul yetkilisi cihazınızı bilgisayar sistemimize kaydediyor ve sizin için bir servis kaydı açıyor.
 • Servis kaydı esnasında iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde bırakmalısınız, sizi bu numaralardan arayarak servis çalışanlarımız sizden onay alıp bilgi alışverişinde buluabilirler.
 • Cihazınızı servisimize hangi aksesuarları ile ve ne durumda bıraktığınıza dair bir teknik servis ürün formu hazırlıyoruz. 2 Nüshanın birisini size veriyoruz.

Ve süreç başlıyor.

 • Cihazınızın sırası geldiğinde yapılacak işlem ile ilgili ön onay alınmadı ise servisteki arkadaşlar mutlaka sizi arayıp yapılacak işlemi , fiyatını ve teslim süresini size bildiriyorlar.
 • Onayınıza istinaden , parça temini montaj ve test aşamaları başlıyor.
 • Kabul etmezseniz cihazınızı ( tekrar geri toplama gerekirse bu süreyi göz önünde bulundurarak ) geri iade alabilirsiniz.
 • Onaylanmayan arızalarda arıza tespit ücretimiz 20 TL + KDV dir. Bu sembolik küçük rakamı onarımı mantıksız derece yüksek fiyatlara çıkan cihazlardan almıyoruz.
 • Onaylanan işlemlerde cihazınızın parça temini problemi yok ise ( bazı markalarda olabiliyor) 24-36 saat içinde mutlaka geri dönüş olur.
 • Cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra cihaz stres ve grafik testlerine sokulup bütün testlerden geçtikten sonra size bilgi verilir.

Bilgisayar Servisi Sonrası Test Süreci

 • Cihazınız size teslim edilmeden önce sizin gözünüzden kaçan bir arıza varsa bunlarda ekip arkadaşlarımız tarafından not düşülür ve size ürün tesliminde bilgi olarak sunulur. Örneğin uzun süre kullanılmadığı için tozdan çalışmayan cd sürücünüzden haberiniz olmayabilir. Veya 4 USB portunuzdan sadece 1 tanesini sürekli kullanıyorsanız arızalı olanlardan haberiniz olmayabilir. Bu kontrollerin sonucu size sözlü olarak verilir.
 • Ürün teslim esnasından cihazınızı güvenlik kamerası önünde birlikte açıyor çalıştırıyoruz. Kesinlikle kontrol etmeden biten ürün teslimini yapmıyoruz.
 • Sizde kontrollerini yaptıktan sonra cihazınızı size teslim ediyoruz.

Bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz;

0216 481 49 50
0216 481 5 481
0533 704 45 43

Ümraniye Bilgisayar Servisi
Ümraniye Bilgisayar Servisi


Özel Servis Hizmeti verdiğimiz bazı bilgisayar markaları ,

Özel Servis Hizmeti verdiğimiz bazı laptop markaları ,

0216 989 19 64