Laptop Menteşe Tamiri

Laptop menteşe tamiri için,
0533 704 45 43   Hemen whatsapp üzerinden görüşebiliriz.
veya bizi aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz.
02164814950
02164815481

Menteşe Tamiri
Menteşe Tamiri

Laptop gibi teknolojik ürünler kullanılan malzemeye göre ya da kullanıma göre zaman içerisinde arızalanma gösterebilir. Arıza nedenleri çeşitli şekillerde meydana gelebilir. İlk olarak laptop üretimi sırasında kullanılan malzemeler bunda etkili bir örnektir. Laptop menteşe tamiri de bu malzeme sorunu nedeniyle en sık yapılan tamirlerden biridir. Kullanıcı açısından bakıldığında laptop menteşe arızası kolay bir şekilde fark edilmeyebilir. Bunu fark etmek ve gerekli tamiri zorlu bir sürece girmeden önce yaptırmak için Ümraniye Bilgisayar Servisi olarak sizlere laptop menteşe arızaları ve tamiri üzerine bilgilendirme rehberi hazırladık.

Laptop ekran bağlantı noktaları koptu
Laptop ekran bağlantı noktaları koptu

Menteşe Arızaları

Doğru kullanım laptop için önemli bir etmendir. Bu doğrultuda ısınma problemi dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Uzun süreli kullanımlarda ısınmalar oldukça doğaldır ancak termal olarak temizlik yapılmayan laptoplar da zaman içerisinde menteşe hareket oranı kısıtlanır. Bu durumda da laptop ekranı sert açılıyor ya da laptop ekranı açarken çatırdıyor olabilir. Menteşe arızaları olarak bu iki durumu belirti kapsamında alabilirsiniz. Karşılaşmanız halinde Ümraniye Bilgisayar Servisi bünyesinden yardım alarak laptop menteşe tamiri yaptırabilirsiniz.

Laptop menteşe sorunları için garantili ve hızlı çözümler.

Kasa sistemi doğru bir şekilde monte edilmemiş bilgisayarlarda ufak bir yanlış açma ya da çarpma sonucunda menteşe kırılması meydana gelebilir. Bu durumda menteşelere müdahalegerekli bir işlemdir. Menteşe tamirinde ekran ve kasa bağlantısı modele göre çözümlenip işlem yapılmaktadır. Kullanım olarak da bilgisayarın çarpması ya da düşmesi ile birlikte laptop ekran bağlantı noktası kırılmaları meydana gelebilir.

Laptop menteşe tamiri bilindiğinin aksine basit yapıştırıcılar ile tamir edilmemektedir. Ümraniye Bilgisayar Servisi olarak bilgisayarlarınız için özel üretim olan kimyasal dolgu macunları kullanmaktayız. Dolgu macunları bilgisayar üzerinde herhangi bir leke bırakmadığı gibi uzun süre kullanıma da uygundur. Menteşe onarımı için kullandığımız dolgu macununa ek olarak kullandığımız ısı ile şekillendirilmiş ve fırınlama yapılarak donması sağlanmış kimyasal yapıştırıcılar ile ilk aldığını gün gibi sizlere teslim ediyoruz. İşimizde her zaman kalite ve profesyonellikten yana çalışma sergilemekteyiz. İlk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olması nedeniyle işimizde en iyi olmak için çalışıyoruz. Ümraniye Bilgisayar Servisi olarak laptop menteşe tamiri için garanti sistemi uyguluyoruz.

Olası sorun ya da sorularına karşılık olarak bizleri destek hattımızdan her zaman arayabilirsiniz.

0216 989 19 64