Monitör alan yerler

Monitörünüzün fotoğraflarını bize whatsapp üzerinden göndererek hemen fiyat alabilirsiniz.
05308565482

0216 989 1964

0216 481 5 481

Monitor alan yerler
Monitör Alan Yerler

Bilgisayarlar farklı bileşenlerden oluşmaktadır. Her bileşen sizin kontrol mekanizmasını sağlamanızı ve gerekli işlemleri yapmanız için mekanik bir işlem yapmaktadır. Tüm işlemler sizlerin önüne bir görüntü olarak gelse de aslında ana makine içerisinde birçok yazılımsal işlem işlemektedir. Monitör de bu alanda en gerekli parçalardan biridir. İyi bir monitör ile görüntüleri daha iyi bir pixel olarak elde edebilirsiniz. Ancak monitörler de zaman içerisinde bozulabilmektedir. Ümraniye Bilgisayar Servisi olarak monitör alan yerler olarak sizlere gerekli işlemleri sağlıyoruz. Arıza durumunuza göre kontrolleri sağlayarak monitörünüzü alıyoruz.

MOnitor alanlar

Monitör Arızaları

Monitörler uzun kullanımlarda arıza verebilmektedir. Bu arızalar her monitörlerde farklı olarak arıza belirtileri vermektedir. LCD monitörlerde görülen arızalara bakıldığında ilk olarak arka ışık azalması meydana gelebilmektedir. Monitör alan yerler arasında ismimizin yazmasının bir diğer nedeni de gerekli tüm tamir işlemlerini yapmamızdır. Kondansatör arızası meydana gelmesi halinde arka ışıklarda azalma meydana gelebilir. Monitörünüzü satmak istemeniz halinde bu durumları kontrol ederek, tamir ediyor ve ardından gerekli şekilde satışını sağlıyoruz. Müşterilerimiz bizlerden ikinci el bir monitör almak istediği takdir de doğru ve kaliteli bir satış gerçekleştirmekteyiz.

Monitör alan yerler olarak her monitör türünde doğru bir hizmet vermek için profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Eski tip monitörlere sahip olmanız halinde ve satışını yapmak istemeniz halinde bilgisayar alan yerler olarak bizlere getirebilir ve gerekli hizmeti alabilirsiniz. Monitör tiplerine genel olarak bakıldığında; CRT, LCD ve plazma monitör kullanımları bulunmaktadır. Günümüzde CRT pek kullanılmasa da hala sahip olan kişiler bulunabilmektedir. Tüm monitörleriniz için ikinci el monitör alımı yapmaktayız. Monitörlerinizde ne arıza olursa olsun bize getirebilirsiniz. Biz gerekli kontrolleri sizler için yaparak, işlemlerimizi gerektiği şekilde ve doğru prosedürde ilerletmekteyiz.

Monitör Alımı


Ümraniye Bilgisayar Servisi olarak monitör alan yerler arasında ismimizi en üst sıralara yazdırarak sizlere kaliteli bir hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Monitörlerinizi bize getirmeniz halinde ilk olarak kontrolleri sağlıyoruz. Kontrollerin ardından monitörlerinizdeki arıza tespitleri ya da çalışmama durumu belirtilerek, gerekli işlemlerin yapılması sağlanmaktadır. Bu konuda karşılıklı güven oluşturarak hizmet vermekteyiz. İşimizi en iyi şekilde yapmak için monitör alan yerler konusunda bizlere güvenebilirsiniz. Tüm işlemlerimiz gerekli raporlamalar ve belirtilen süreç doğrultusunda ilerletilmektedir.


Ümraniye Bilgisayar Servisi olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Kalite ve iş etiği doğrultusunda tüm hizmetlerimizi sizler için gerekli koşullarsa sağlıyoruz. Monitör alan yerler arasında adımızın yer alması da bu konuda güven duygusu oluşturmamız ve doğru hizmeti vermemizden kaynaklanmaktadır. Ekibimiz profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Tamir işlemleriniz için ve diğer işlemler için de bu konuda gerekli tüm işlemleri yapmak için hizmet vermekteyiz. Monitör alan yerler arasında bizlere güvenebilirsiniz. Olası herhangi bir durum karşısında bizleri telefon numaramızdan arayarak destek alabilirsiniz.

0216 989 19 64